Lista dyskusyjna Wolne Radio

Serwis internetowy prowadzi własną, mailingową grupę dyskusyjną "Wolne radio". JePli chcesz być na bieżąco w tematyce idei wolnego radia, porozmawiać o problemach dotczących technki nadawczej, radioelektroniki, budowy nadajników FM to proponuję dopisanie się grupy. Wystarczy podać adres e-mail.Dopisać lub wypisać się do listy możesz na różne sposoby:

 • aby się dopisać wyślij list e-mail na adres radio-subscribe@lists.hyperreal.pl . Polecam tę metodę jako szybszą i pewniejszą aczkolwiek wymagającą potwierdzenia.
 • aby zostać usuniętym z listy subskrybentów wyślij list e-mail na adres radio-unsubscribe@lists.hyperreal.pl . Polecam tę metodę jako szybszą i pewniejszą.
 • Był jeszcze formuarz ale to metoda nieco niepraktyczna ponieważ wysyłaliście po dwa razy to samo (mail+form) więc zrezygnowałem z niego. Drugim powodem jest to iż chcąc uczestniczyć w dyskusji i tak musisz mieć dostęp do maila...

Lista Wolne Radio

Za pomocą tego formularza możesz dopisać się lub wykreślić z listy subskrybentów. Dodatkowe informacje tutaj

Czynność :

Twój adres e-mail :

Lista WR

Pocztą zwrotną otrzymasz list z potwierdzeniem zapisania na naszą listę. W tym samym momencie stajesz się jej pełnoprawnym uczestnikiem. Każdy post (list) wysłany na adres listy radio@lists.hyperreal.pl trafia do wszystkich jej subskrybentów. Dlatego właśnie proszę uważać na pomyłki. Listy adresowane do mnie, innych lub polecenia admninistracyjne wysłane na główny adres listy stają się dostępne dla wszystkich rodząc nieżadko dziwne sytuacje. Aby dowiedzieć się więcej odnośnie poleceń i administracji listy wyślij mail na adres radio-help@lists.hyperreal.pl. Administratorem listy jestem ja czyli Pink. Jeśli masz jakieś problemy to pisz na mój adres pink@pink.art.pl.


Posty na listę "Wolne Radio" wysyłać należy pod adres radio@lists.hyperreal.pl


 1. Każdy może dopisać się do listy mailingowej.
 2. Lista dotyczy jedynie spraw związanych z temetyką serwisu
 3. Lista nie jest moderowana, macie pełną wolność wypowiedzi
 4. Na listę nie wolno wysyłać plików binarnych takich jak exe, doc, xls, mp3 etc... Wyjątek stanowią grafiki jpg i gif ale też nie przesadzajcie z wielkością gdyż nie wszyscy maja szybkie łącza...
 5. Piszemy w czystym tekście. Listy w formacie HTML zostają odrzucone (patrz punkt powyższy)
 6. Na liscie obowiązują zasady Nettykiety
 7. Twój adres e-mail, dane osobowe i preferencje nie zostaną nikomu ujawnione.
 8. W każdej chwili możesz wykreślić się z listy subskrybentów
 9. Nie ponoszę odpowiedzialności za szkody powstałe w związku z korzystaniem z usługi, a także za szkody wyrządzone przez wykorzystujących nasz serwis do działań niezgodnych z prawem lub Netykietą.
 10. Zachowuję sobie prawo do usunięcia twojego e-maila z listy subskrybentów.
 11. Zachowuję prawo do zawieszenia działalności serwisu, choć na pewno nie dojdzie do tego ;)

Aby ułatwić kożystanie z listy zapisani członkowie mogą używać poleceń administracyjnych:

Wszystkie listy administracyjne powinny pozostać puste. Ich treść i tak jest ignorowana. Nie należy wysyłać poleceń administracyjnych na listę. Metody zapisywania i wypisywania sie z listy omówiłem powyżej.


http://esalon.pl/grupa_mod.php3?id_gr=1240

copyright by pink [ luty 2000 ]   
[ index # idea # technika # info ]