Witaj na stronach poświęconych idei i teorii niezależnych rozgłośni radiowych , a w szczególności , konstrukcji nadajników FM.Witam wszystkich : 

Ta strona poświęcona jest informacjom na temat teorii , konstrukcji i budowy nadajników radiowych. znajdziesz tu wiele przydatnych informacji dotyczących opisów poszczególnych bloków , jak i całej budowy nadajników FM. Są tutaj także bardziej humanistyczne informacje dotyczące historii oraz idei niezależnych rozgłośni radiowych .


Wstępniak :

Witam po długiej przerwie... Lista dyskusyjna okazała się niewypałem. Dlatego zawiesiłem jej działalność - inną sprawą jest obecny brak możliwości technicznych. Strona właściwie umiera - nie aktualizowałem jej od sierpnia 2001 i co najlepsze nie mam zamiaru aktualizować :-) W sumie w temacie niewiele się zmienia - w Polsce powstaje coraz mniej stacji pirackich - wszyscy chcą łatwizny - wszyscy chcą kupić nadajnik i grać HipHop. TO NIE JEST WOLNE RADIO proszę państwa - wolne radio zdechło wraz z ludźmi którzy dojrzewali w czasach przełomu 1989 roku. Wolnego radia już nie ma ! Chociaż może sie myle - aczkolwiek patrząc na te wszystkie maile które dostaje mogę z pewną dozą pewności powiedzieć - NIE !

Pink


Info & news : 

Data ostatniej aktualizacji to 23 października 2002 . Nigdy (no, może nie tak dokładnie) nie pojawi sie tu już nic nowego.

 

Witryna znajduje się na serwerze hyperreal.info
Hyperreal to stacja retransmisyjna wirtualnego radia oraz najlepszy polski serwer o niezależnej tematyce...

hyperreal.art.pl...

Serwis działa już od miesięcy (dokładnie dni) . Ilość osób odwiedzających witrynę właściwie jest niedokładna bo to już 3 licznik (dwa pozostałe były do dupy) .

counter

Odwiedźcie nowy dział autorstwa Balcera, nadajniki w oparciu o układy lamp elektronowych. Na razie dział jest w trakcie konstrukcji (więcej materiałów od marca).

Lampowe nadajniki FM...

Disclaimer : 

Tak przy okazji przypominam iż nadawanie sygnałów radiowych bez zezwolenia jest przestępstwem . Strona ta ma charakter wyłącznie informacyjny , a zatem wszelkie podane tu informacje wykorzystane zostać mogą jedynie na własną odpowiedzialność . Ponad to autor nie ponosi odpowiedzialności za poprawność oraz skutek praktycznego wykorzystania zamieszczonych tutaj schematów .

znajdż...

Podaj słowo kluczowe


znajdż...
idea...

[ idea ]
# idea rozgłośni
# prawo & pirat
# informacje o PAR.
# ciekawe linki
# profesjonalne radio
# lista dyskusyjna

idea...
technika...

[ teoria ]
# nadajniki radiowe
# podstawy budowy
# obwody wejścia
# obwody wyjścia
# anteny nadawcze
[ praktyka ]
# schematy
# exciter Veronica
# generator Colpittsa
# nadajniki lampowe
[ inne ]
# software

technika...
info...

[ info ]
# zamów nadajnik.
# ankieta
# wyniki ankiety
# info o serwisie.
# e-mail

info...

copyright by pink [październik 2002]   
[ index # idea # technika # info ]