: Home / oprogramowanie / inne / Bezpłatny Panda Scaner Online
Bezpłatny Panda Scaner Online
Ocena użytkowników: / 26
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jan Jackowicz-Korczyński   
piątek, 09 października 2009 04:07

pandascaner.pngPanda Software udostępniła bezpłatny scaner  ONLINE. Warto zadbać o bezpieczeństwo swoich komputerów, ponieważ Polska zajmuje ,,zaszczytnie''  bardzo wysokie miejsce w rankingu poziomu zainfekowania komputerów. Według danych zebranych za pomocą skanera on-line Panda ActiveScan najbardziej zainfekowanym krajem jest Tajwan, najmniej Norwegia. Polska zajęła siódme miejsce w skali całego świata.

Poniżej opis działania ze strony skanera:

 

http://www.pandasoftware.com/activescan/pol/activescan_principal.htm

 • Skanuje on, unieszkodliwia i eliminuje ponad 185 000 wirusów, robaków i trojanów we wszystkich elementach systemu, dysku twardym, plikach skompresowanych i poczcie.
 • Wykrywa programy szpiegujące. 84 procent złośliwych kodów na świecie zainstalowanych na komputerach to programy typu spyware. Sprawdź, czy spyware nie ukrywa się również w Twoim komputerze.
 • NOWOŚĆ! Wykrywa następujące rodzaje złośliwych kodów:
  1. Dialery
  2. Narzędzia hakerskie
  3. rootkity
  4. Żarty
  5. Luki w zabezpieczeniach
  6. Hoaxy
 • Zawiera skuteczny system heurystyczny wzmocniony dodatkowo innowacyjnymitechnologiami TruPrewentTM  do wykrywania nieznanych złośliwych kodów.
 • Aktualizowany przynajmniej raz dziennie w celu wykrywania najnowszych wirusów i programów typu spyware.
 • Bez potrzeby instalowania innych programów, wystarczy połączenie z Internetem i kliknięcie, gdy tylko chcesz sprawdzić poziom ochrony swojego komputera.
 • NOWOŚĆ! Teraz możesz częściej korzystać z Panda ActiveScan. Możliwe jest utworzenie odpowiedniego skrótu na pulpicie lub w przeglądarce internetowej. Istnieje również możliwość utworzenia skrótu w menu Start komputera.

pandatest.jpg

 

Komentarze 

 
-1 #5 Jan Jackowicz-Korczyński 2011-04-10 18:08
Ad Paweł:
Zauważ, że artykuł był pisany w 2009 roku. Teraz mamy rok 2011. Dla rozwoju technologii WEBowych to ogromny przedział czasu...
Obecnie przypuszczam jest wiele nowszych, lepszych i szybszych narzędzi. Jeśli wiesz co to Google to pewnie łatwo je znajdziesz. Najbardziej jednak poprawnie będzie, jak w sytuacji kiedy znajdziesz coś ciekawego opiszesz to i podzielisz się z innymi.
Cytować
 
 
0 #4 2011-04-10 15:30
wolny komputer ,niemozliwość połączeniaCytat:
jehruherijrti
Cytować
 
 
0 #3 2011-04-10 15:23
wolne i trudne połączenie z komputerem
Cytować
 
 
0 #2 2011-04-10 15:22
wolne i trudne połączenie z internetem
Cytować
 
 
+1 #1 2010-08-05 20:35
jehruherijrti
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież