• 2012 (3)
 • 2011 (51)
 • 2010 (38)
 • 2009 (36)
 • < marca 2011 >
  Pn Wt Ś Cz Pt So N
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  Weź udział!

  Logo konkursu Wolny Wybór

  wypróbuj

  Logo wielojęzycznego chatu

  : Home / blog / wpisy wg daty
  2011

  Czwartek 29 grudnia 2011

  Ostatnie dni zgłoszeń na konkurs
  Wpisał %s Patryk yarpo Jar
  czwartek, 29 grudnia 2011 19:23

  Jeszcze przez dwa dni można zgłaszać prace na Konkurs Wolny Wybór.

  Jak dotąd zostało zgłoszonych kilka prac (chronologicznie):

  Jeśli chciałbyś zgłosić swój artykuł wyślij go na adres YouthCoders.net@gmail.com.

  Read more Komentarze (0)


  Poniedziałek 05 grudnia 2011

  Pierwsze zgłoszenie na konkurs
  Wpisał %s Patryk yarpo Jar
  poniedziałek, 05 grudnia 2011 18:10

  Konkurs Wolny Wybór - logoNiedawno Marcin Sowa przysłał do nas pierwszy artykuł na konkurs Wolny Wybór.

  Przypominany, że prace do konkursu można zgłaszać do 31 grudnia 2011 r.

  Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody ufundowane przez wydawnictwo Helion. Co więcej - sam możesz sobie wybrać taką nagrodę (zobacz, co wybrali laureaci poprzedniej edycji).

  Zapraszamy do wzięcia udziału :)

  Powodzenia!

  Read more Komentarze (0)


  Czwartek 01 grudnia 2011

  Nieplanowana przerwa w działaniu serwisu
  Wpisał %s Jan Jackowicz-Korczyński
  czwartek, 01 grudnia 2011 09:58

  W dniu dzisiejszym w godzinach 5oo do 16oo wystąpiła przerwa w dostepnościm naszego serwisu. Serdecznie za to przepraszamy.  Przerwa była spowodowana kłopotami komunikacyjnymi między nami a naszym dostawcą usług hostingowych. Kosztowało nas to sporo nerwów i irytacji. Dla dobra sprawy - serwis działa dalej - nie będziemy komentować zaistniałego incydentu. Jeszcze raz przezpraszamy - mamy nadzieję, że sytuacja taka więcej się nie powtórzy. 

  Read more Komentarze (0)


  środa 02 listopada 2011

  Ciekawa propozycja dla młodych informatyków
  Wpisał %s Jan Jackowicz-Korczyński
  środa, 02 listopada 2011 16:54

   

  Urodziłeś się między 1993 a 1996 rokiem? Interesujesz się matematyką, naukami ścisłymi albo informatyką? Chciałbyś poznać ludzi, którzy mają takie same pasje? Weź udział w Millennium Youth Camp 2012!

  Read more Komentarze (0)


  Poniedziałek 10 października 2011

  Konkurs Wolny Wybór
  Wpisał %s Patryk yarpo Jar
  poniedziałek, 10 października 2011 17:01

  Logo konkursu Wolny WybórMamy niezwykłą przyjemność ogłosić kolejny konkurs zatytułowany Wolny Wybór.

   

  Tematyka konkursu

  Napisz artykuł (PDF) lub nagraj filmik (umieść np. na YouTube) prezentujący mocne strony darmowych programów lub całych systemów operacyjnych. Porównaj dwa konkurencyjne rozwiązania wykazując wyższość jednego z nich. Napisz felieton dotyczący otwartego oprogramowania.

  Nie lubisz open source? iFan?

  Tym lepiej - napisz lub nagraj, dlaczego właśnie płatne oprogramowanie jest lepsze. Udowodnij, że lepiej jest zapłacić i być pewnym jakości niż używać darmowych i niepewnych aplikacji.

  Z pewnością macie w tej kwestii swoje zdanie - wyraźcie je!

   

  Zgłoszenia

  Aby zgłosić się starczy wysłać artykuł (format PDF) lub link do filmu pokazującego Twoje zdanie (lub prezentację porównania programów lub też usług informatycznych) na adres YouthCoders.net@gmail.com.

   

  Nagrody

  Nagrodami w konkursie są książki wydawnictwa Helion. Zwycięzcy będą mogli sami wybrać swoje nagrody.

  Zobacz jakie książki wybrali zwycięzcy poprzedniego konkursu.

  Read more Komentarze (0)


  środa 05 października 2011

  Kolejne spotkanie robocze koordynatorów
  Wpisał %s Jan Jackowicz-Korczyński
  środa, 05 października 2011 00:00

  Po przerwie wakacyjnej dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie robocze koordynatorów projektu.

  Podsumowaliśmy miniony okres oraz ustaliliśmy kierunki rozwoju naszej inicjatywy i szczegółowy kalendarz działań. W najbliższym miesiącu zamierzamy zaprosić do współpracy młodzież informatyczną rozproszoną po szkołach w Polsce. Jak to zamierzamy zrobić niech pozostanie - póki co -  naszą ,,słodką tajemnicą''.

  Przewidujemy rónież w najbliższym czasie uruchomienie nowej edycji konkursu ,,młody redaktor'' pod patronatem wydawnictwa Helion. Więcej informacji przekazywać będziemy systematycznie w trakcie realizacji kolejnych zadań.

  Warto zatem zaglądać tu regularnie, aby niczego nie przeoczyć :)

  Read more Komentarze (0)


  Niedziela 18 września 2011

  Z powrotem w siodle
  Wpisał %s Jan Jackowicz-Korczyński
  niedziela, 18 września 2011 12:09

  Z wielką radością witamy wszystkich po naszej krótkiej nieobecność w sieci. Przerwa była związana z perturbacjami na linii z dostawcą usług hostingowych.

  Nasz serwis działa w pełni non-profit i jako taki nie posiada stałego supportu technicznego. Wszyscy działamy jako woluntariusze, prowadząc nie tylko ten portal, ale i osobne życie - w świecie rzeczywistym. Każdy z nas ma na codzień wiele zajęć i zobowiązań. Najczęściej jest tak, że Ci najaktywniejsi są najbardziej "obłożeni'' zajęciami w swoich codziennych obowiązkach. Z tego powodu wszystkich problemów nie udało się usunąć od ręki. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, aby przerwa w dostępie do YouthCoders.net twała tak krótko, jak to tylko możliwe. Wszystkich, dla których brak serwisu on-line był źródłem trudności, strat czy choćby złego humoru, bardzo przepraszamy.

  Wielkie słowa podziękowania za aktywność i pomoc w usunięciu problemów należą się bazapelacyjnie Piotrkowi Piotrowskiemu oraz Teo. Na naszą prośbę zadziałali bardzo szybko i skutecznie. Cieszymy się, że mogliśmy na Was liczyć. Widząc stale powiększający się team YC możemy z dużym optymizmem patrzeć w przyszłość.

  Read more Komentarze (0)


  środa 07 września 2011

  Aktywacja konta po rejestracji
  Wpisał %s Jan Jackowicz-Korczyński
  środa, 07 września 2011 04:04

  W trakcie przenoszenia serwisu na nowy serwer została przeoczona konfiguracja wysyłania poczty przez system. W dniu dzisiejszym (gdy tylko czas na to pozwoli - natłok pilniejszych zajęć :( ) zostanie to naprawione. Andrzej - dziekujemy za zwócenie nam na to uwagi.

  Konta założone w minionych dniach zostały aktywowane przez administratora i można ich używać. Odpowiedni list od administratora zostanie skierowany do właścicieli tych kont. W wypadku braku reakcji na ten list konta zostaną usuniąte. Do czasu naprawienia wspomnianej wyżej konfiguracji poczty po rejestracji porsimy o kontakt z administratorem serwisu. http://youthcoders.net/kontakt.html

  Read more Komentarze (0)


  Czwartek 25 sierpnia 2011

  Na nowym serwerze...
  Wpisał %s Jan Jackowicz-Korczyński
  czwartek, 25 sierpnia 2011 10:13

  Od kilkunastu dni funkcjonujemy na nowym, wydajniejszym serwerze. W trakcie pzrenosin mogły nam ujść uwadze jakieś drobne elementy konfiguracyjne serwisu. Jeśli jakis jego element bedzie działał niepoprawnie prosimy o poinformowanie nas o tym w celu usunięcia ewentualnego błędu.

  W tym roku ukończyły się już INTERKAMPOWE obozy komputerowe. Obecnie należy się chwila odpoczynku po maratonie i będziemy chcieli powrócić do intensywnej pracy, tak jak mowilismy sie na obozach.  

  Read more Komentarze (0)


  Sobota 20 sierpnia 2011

  Teo i Łukasz : P.O. kadry pomocniczej, fajnie, że jesteście.
  Wpisał %s Jan Jackowicz-Korczyński
  sobota, 20 sierpnia 2011 00:00

  Na 3 turnusie INTERKAMP 2011 współtworzyliśmy obóz komputerowy (7 osóbow) razem z pięcioma osobami, które przyjechały już na nasze komputerowe letnie spotkania ponownie. WSPANIAŁA SILNA GRUPA. Zdecydowany prym w Grupie wiedli Teodor Woźniak i Łukasz Miedziński. Zabrakło dla nich nawet skali dla kategorii wyróżnienia INTERKAMPKĄ - której nie dostali. Praktycznie przez cały obóz nieformalnie pełnili obowiązki kadry pomocniczej dla całego około 300 osobowego zgrupowania obozów Dużego i Małego Interkampu oraz Obozów Wodnych.  

  Nie wiem, czy wiecie chłopcy jakie macie ,,chody'' u całej naszej ,,zakręconej'' kadry obozowej. Dobzre, abyście o tym też wiedzieli.  O Interkampki niech się ubiegają młodsi.....

  Razem z Teo oraz Łukaszem ustalaliśmy plany na internetowe i sieciowe obozy przyszłoroczne. Zyskały one wstępną akceptację BTA KOMPAS. 

  Mamy wiele wspólnych planów. Udadzą się nam, jeśli każdy z nas włozy swoją cegiełkę do ich budowania.

  Teo i Łukaszu - fajnie, że jesteście. :)

  Read more Komentarze (0)

  Strona 1 z 6
  << Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>